8 nolu

ASM

Evde Bakım Hizmetleri
Evde Bakim Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?
   
Bu hizmeti Nasıl Alabilirim?
Evde Bakim Hizmetleri, ameliyat sonrası bakim gereksinimi olanlardan uzun sureli bakıma ihtiyacı olan hasta ve yaşlılara, yeni doğum yapan annelerden tedavisi evde de devam edilebilecek hastalara, kısa sureli hemşirelik hizmetlerine gereksinim duyanlardan, aşılama ve laboratuar tetkikleri gibi hizmetleri evinde veya işyerinde almak isteyenlere kadar çok geniş bir yelpazede ihtiyaç sahiplerine hitap etmektedir. Öncelikle aile hekiminizin durumunuz hakkında bilgisi yoksa bilgilendiriniz. Aile hekimiyle giderilebilecek bir probleminiz varsa bu şekilde çözülmüş olacaktır. Eğer sorun hastane hizmeti almayı gerektiriyorsa siz ya da aile hekiminiz 444 38 33 no lu telefondan arayarak başvuruda bulunabilir. Kaydınız alınıp, Evde Sağlık Hizmetleri Birimince en kısa surede randevu verilerek ziyaretiniz gerçekleştirilir.
 
8 nolu
ASM
Poliklinik Hizmetlerimiz
Poliklinik Saatlerimiz
    
Günlük Poliklinik Saatlerimiz
Aile Sağlığı Merkezimizde Poliklinik (Hasta Muayenesi) saatlerimiz Sabah 9:00 ile 12:00 Öğleden Sonra 13:30 ile 16:00 Arasındadır.

 

Esnek Mesai Uygulaması:

 Esnek mesai uygulamasında asil amaç gün içinde geçerli bir sebeple A S M  ye gelemeyen vatandaşlarımızın islerinin görülmesidir. Bu nedenle gün içerisinde yapılabilecek herhangi bir işlem için esnek mesai saatlerinde başvuru yapılmamalıdır. Bu yönde davranış bir sure sonra hizmeti yapılamaz hale getirecektir.